Treniruočių studija Vija Pinavija - Šiaurės miestelyje
Treniruočių studija Šiaurės miestelyje
Žygio g. 92, Vilnius
Tel. 8 685 00 559
El.p. info@vijapinavija.lt
  • Naujienos
  • REGISTRACIJA
  • Informacija pradedantiesiems
  • Treniruotės
    • Kalanetika
    • Pilates
    • Mai Ram Joga
    • Klasikinė Joga
    • Aktyvi kūno mankšta
    • Kalanetika su vaikais
    • Mama ir vaikas
    • Nėščiųjų mankšta
    • Individualios treniruotės
  • Tvarkaraštis
  • Kainoraštis
    • Treniruočių kainos
    • Abonemento papildymas
    • Nuolaidų sistema
    • Dovanų kuponas
  • Treneriai
  • Rubrika - renkamės sportą
  • Kitos paslaugos
    • Individualios treniruotės
    • Salės nuoma
    • Pasiūlymai įmonėms
  • Jūsų atsiliepimai
  • DUK
  • Draugai
  • Kontaktai
  • Fotogalerija

Rubrika - renkamės sportą!

Šioje rubrikoje rasite įvairiausios informacijos ir patarimų kaip pamilti sportą ir pasirinkti tinkamas treniruotes, kurios atneštų naudą ne tik jūsų kūnui, bet ir sielai. Sportuoti gali kiekviena to norinti moteris net ir mamos auginančios vaikučius ir besilaukiančios moterys.
​
​Daugelis pradėjusių sportuoti nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto, tad reikia tik žengti pirmąjį žingsnį.  

Registruotis treniruotei

Kalanetika - mankšta verta Jūsų demesio!

18/5/2022

 
​Sportas... Asociacijos su šiuo žodžiu – pačios įvairiausios. Vienoms jis susijęs su puikia nuotaika, per kraštus trykštančia energija, sveikata, judrumu, kitoms šis žodis kelia nemenką siaubą, nenorą pajudinti kūną. Kaip ištrūkti iš pastarųjų būrio? Ogi pasipriešinkite daugelį mūsų užvaldžiusiam tinguliui! Šį baubą savyje įveiksite lengvai, jeigu rinksitės treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ vykstančią mankštą – kalanetiką.
Picture
Kalanetikos mankšta – tai tikras atradimas ir džiaugsmas moterims, nemėgstančioms monotoniškai kilnoti svarmenų treniruoklių salėse, nenorinčioms iki devinto prakaito šokinėti aerobikos treniruotėse ar neseniai gimdžiusioms moterims. Ši mankšta skirta bet kokio amžiaus ir sudėjimo moterims, mėgstančioms ramesnes treniruotes, norinčioms padailinti figūrą, laikyseną. Idealus variantas moterims, negalinčioms treniruotėms skirti daug fizinių jėgų bei laiko. Vien tik du kartai per savaitę jau duoda rezultatų, o išmokus kalanetikos pratimų, juos galima atlikti ir namuose. Tinka net ir toms, kurios skundžiasi nugaros, kaklo skausmais. Pratimai saugūs net ir turint bėdų su sąnariais ar stuburu, mankštintis galima drąsiai.
​Reikia tik trupučio jūsų pastangų, lašelio nuoširdaus noro, ir pamatysite, kaip treniruotės pamažu jums taps vienu maloniausių dienos veiksmų
Norite išbandyti kalanetikos treniruotes? Pasinaudokite specialiu treniruočių studijos „Vija Pinavija“ pasiūlymu – „Trys treniruotės – tik 20 Eur“!

Mama - rask laiko sau!

19/4/2022

 
Mama – ji verčiau išdalins save visą ir padės visiems, kam reikia pagalbos, o ne pasimėgaus laisva minute ir poilsiu.
Visos mamos nori spėti viską, pamiršdamos save ir savo poreikius. Ir sustoja jos tik tuomet, kai ir kūnas, ir mintys pavargsta nuo streso ir įtampos. Kaip mamoms atitrūkti,
išmokti skirti laiko sau, įsiklausyti į save? Vienas iš būdų – sportas. Raginame mamas rinktis kalanetikos arba pilateso mankštas treniruočių studijoje „Vija Pinavija“, kurios
atpalaiduoja, nukreipia mintis nuo problemų, o visa sukaupta įtampa lengvai gali „išeiti“ per judesį.
Picture
Kalanetikos mankštoje ne išsikrausite, o įsikrausite energijos, dėl ramaus mankštos tempo, sąmoningo susitelkimo į savo  kūno pojūčius. Mankštoje nereikės stengtis atlikti „drąsiau – stipriau – vikriau“, mankšta leidžia protui ir emocijoms pailsėti, o kūnui – pažadinti naujas jėgas, sukaupti energiją.
Pilateso mankštoje stiprinsite raumenis, stangrinsite kūną. Mankštos metu atliekama viso kūno mankšta, kurios metu stiprinami ne tik giluminiai, bet ir paviršiniai kūno raumenys. Žinoma, čia taip pat svarbus kvėpavimas, atsipalaidavimas. Reguliariai atliekant pilateso pratimus pagerėja laikysena, judesiai tampa grakštesni, pagerėja koordinacija. 
Sportuodamos nedidelėse grupelėse treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ ne tik pasieksite teigiamų rezultatų – numesite svorio ar sustiprinsite raumenis, bet ir puikiai praleisite laiką – grupėje daug smagiau sportuoti nei vienai – bendras entuziazmas, gera komanda įkvepia ir padeda.
O jei vis dar neradote laiko sau, sustokite ir skirkite sau bent valandėlę mielam ritualui – mankštai, kuri pakelia nuotaiką ir motyvuoja.

Mamos sportuoja su mažyliais

22/3/2022

 
Jau ne vienerius metus gyvuojančioje treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ galime išvysti besišypsančias, laimingas mamytes ir išgirsti krykštaujančius mažylius mankštose „Mama ir vaikas“ ir „Kalanetika su vaikais“.
Picture
Kaip teigia treniruočių studijos kineziterapeutė Viktorija Brusokaitė, vedanti treniruotę „Mama ir vaikas“, vienas geriausių receptų bendrai mamytės ir vaikelio fizinei būklei yra judėjimas. Mamytės po gimdymo su savo mažyliais jau nuo 3 mėn. apsilanko pirmojoje pažintinėje mankštoje „Mama ir vaikas“, kurioje kineziterapeutė Viktorija visą
savo dėmesį skiria tiek vaikučiui, tiek mamai. Mankštos pradžioje sportuoja tik mama, vaikutis būna šalia. Mankštai įpusėjus, mama sportuoja su vaikučiu (daromi pratimai
kartu su vaikeliu), o mankštos pabaigoje, likus 10–15 min., atliekami pratimai vaikučiui ant kamuolio ir kilimėlio.
Kūdikiams ši mankšta tai – lyg žaidimas, tačiau judant stimuliuojamas organizmo augimas ir vystymasis, mažyliui susiformuoja teisingų judesių pavyzdžiai, skatinamas stambiosios motorikos vystymasis“, – mankštos privalumus kūdikiams vardina kineziterapeutė.
Tuo tarpu su ūgtelėjusiais vaikučiais mamytės dažniausiai lankosi treniruotėje „Kalanetika su vaikais“, kurią veda kalanetikos ir pilateso trenerė Jurgita Valkiūnienė. Mankštos metu, mažyliai gali nevaržomai judėti, apžiūrinėti studijoje esančius žaisliukus, o vyresni vaikai visada gauna „darbelio“ prie mūsų mažojo staliuko – piešti, spalvinti ar spręsti užduotėles. Šioje mankštoje vaikučių amžius nėra ribojamas, todėl gali sportuoti visos vaikus auginančios mamytės.
Mankštos mamoms su vaikučiais – „Mama ir vaikas“ vyksta pirmadieniais 11 val., „Kalanetika su vaikais“ penktadieniais 10:30 val.

Geros savijautos receptas - sportas

17/12/2021

 
Žiemą tenka ieškoti įvairiausių būdų, suteikiančių energijos ir padedančių kovoti su apatija. Dabar, kai labiausiai trūksta šilumos ir šviesos, dažniau juntamas liūdesys, lengviau pasiduoti negatyvioms emocijoms ir blogai nuotaikai, kartais net visai be priežasties. Treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ vykstančios mankštos – kalanetika, pilatesas ir aktyvi kūno mankšta – yra pirmasis žingsnis, kuris padės jaustis geriau.
Picture
​Kalanetikos mankštoje pasijusite lyg šokėjos, nes joje rasite jėgos, jogos, baleto pratimų. Tai mažo intensyvumo, lėto tempo mankšta, kurios metu stiprinami raumenys, ugdomas lankstumas, taisyklinga laikysena. Pratimai stangrina kūną, nedidindami jo masės, „nepumpuodami“ raumenų, – tiesiog išryškinamos unikalios kūno linijos. Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas. Juk mums, moterims, labai svarbu ir aktualu, kad kūnas patirtų gerą impulsą atsinaujinti.
Pilateso mankštoje savo kūną dėliosite tarsi lego konstruktorių: kai kur patempsite, atpalaiduosite, kitur įtempsite. Pradėjus mankštintis, atrodo, kad stovėsena nepatogi, tačiau toks pojūtis atsiranda todėl, kad įsitempia tie raumenys, kurie ankščiau ilsėjosi. Ir jau po kelių užsiėmimų „pažadinti“ raumenys priverčiami dirbti, pajausite, kaip išsitiesiate, sumažėja nugaros skausmai bei pagerėja bendra organizmo būklė ir savijauta.
​Aktyvios kūno mankštos nauda daug platesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes tai žemo intensyvumo, lėto tempo mankšta. Mankštos metu lavinamas ne tik kūno tvirtumas, ištvermė ar lankstumas, bet atliekami taisyklingi ir reguliarūs pratimai, kurie stiprina ne tik raumenis, pagerina kvėpavimo ir širdies sistemos veiklą, sąnarių būklę, bet ir didina stuburo lankstumą. Tai ne tik puikus būdas atsikratyti  per dieną sukauptos įtampos, bet ir įkvėpsite naujos energijos gūsį!
Norite išbandyti šias tris treniruotes? Pasinaudokite specialiu treniruočių studijos „Vija Pinavija“ pasiūlymu – „Trys treniruotės – tik 15 Eur“!

Kalanetika ar Pilates - kokią mankštą rinktis?

22/11/2021

 
Visi žinome, kad sportas padeda išlaikyti gerą savijautą, stiprina raumenis, imuninę sistemą. Tačiau dažnai moterys mūsų klausia, kokias treniruotes rinktis treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ kalanetiką ar pilatesą?
Kalanetika ar Pilates - kokia mankštą rinktis?
Tiek pilatesas, tiek kalanetika turi nemažai panašumų ir padeda pasiekti panašių tikslų. Treniruojantis abiem būdais užtikrinamos ramios, lėtos, susikaupimo reikalaujančios treniruotės, stiprinami ir mankštinami gilieji raumenys, kūnas tampa lankstesnis ir grakštesnis. Abi mankštos padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą, sutvirtinti kūną ir pagerinti emocinę būklę, atsipalaiduoti.
Didžiausias skirtumas tarp pilateso ir kanalanetikos mankštos yra kvėpavimas. Atliekant pilateso pratimus, labai svarbu tinkamas kvėpavimas, tam skiriama nemažai
dėmesio. O štai kalanetikos treniruotės metu kvėpuojame laisvai, treniruojamas visas kūnas. Pilateso treniruotės metu didžiausias dėmesys skiriamas nugaros, pilvo raumenims. Pilateso mankštos ramesnės ir dar lėtesnės nei kalanetikos.
Svarbiausia suprasti, kad pilateso ir kalanetikos treniruotės – ne ta vieta, kur auginami raumenys. Čia jie mankštinami ir tvirtinami. Be to, nereikia tikėtis rezultato vos po kelių kartų. Pirmus kartus tikrai skaudės raumenis ir atrodys sunkiau. Tačiau kai kūnas pripras, pratimus atlikti bus lengviau. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame treniruotes lankyti bent du kartus per savaitę.
Tad nedelskite ir pasirūpinkite savo sveikata. Išmokti taisyklingai ir sveikai sportuoti galite apsilankę treniruočių studijos „Vija Pinavija“ grupinėse treniruotėse, kur trenerės jums patars ir padės pasirinkti tinkamas treniruotes.

Mankšta mergaitėms - žaisminga ir labai reikalinga

20/10/2021

 
Didžiulė šiandienos problema – pasyvus vaikų gyvenimo būdas. Ypač tai aktualu tampa rudenį, kai vaikai pradeda lankyti mokyklą, kurioje daug laiko praleidžia sėdėdami, nešioja kuprines, tampa mažiau aktyvūs, lyginant su vasaros atostogomis. Žinoma, prie to prisideda ir išmanieji įrenginiai, į kurių ekranus ilgesnį laiką žiūrėdamas vaikas vargina savo viršutinius stuburo slankstelius bei kaklo raumenis. Vaikams dažnai diagnozuojama netinkama laikysena, pečių, kaklo skausmai, stuburo iškrypimai. Norint išvengti problemų vyresniame amžiuje, svarbu nedelsti ir priemonių imtis iškart.
Picture
Viena iš priemonių netaisyklingai laikysenai koreguoti – mankšta 7–14 m. mergaitėms su kineziterapeute treniruočių studijoje „Vija Pinavija“. Mankštos metu didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių taisyklingai laikysenai, kvėpavimo, širdies ir  kraujagyslių sistemoms stiprinti. Ši mankšta lavina ir visas fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, treniruoja funkcinę jėgą.
Kaip teigia kineziterapeutė Viktorija Brusokaitė: „Labai svarbu vaiką sudominti. Ši mankšta yra žaisminga, paremta žaidimų ir sporto elementais. Naudojamos įvairios priemonės: gumos, kamuoliai, svareliai“.
Mankšta mergaitėms su kineziterapeute vyksta treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ ir nuotoliniu būdu per Zoom programėlę, du kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais, 16 val.

Mamos žurnalo redakcija ir sportas

17/2/2021

 
Kadangi šis žurnalo numeris – apie gimtadienius, siunčiame sveikinimus treniruočių studijai „Vija Pinavija“, kuriai vasario 2 dieną sueina 9 metai. Iki karantino 3 kartus per savaitę lankėme šią  studiją beveik nuo pat jos įsikūrimo, o dabar jungiamės į nuotolines treniruotes.
Picture
Sakoma, kad nėra sportuoti nemėgstančių žmonių, jeigu jie taip sako, vadinasi, nesurado savo sporto. Mes suradome. Tai kalanetika, pilatesas ir rami kūno rengyba, be žliaugiančio prakaito, šuoliukų ir įtampos. Kaip ir dauguma, atradome šį moterišką sportą besilaukdamos. Teko stabdyti pamėgtas kardiotreniruotes, ieškoti, kas tinka nėščiosioms. O kai pabandėme, tai nebenorėjome sustoti.
​„Vijos Pinavijos“ įkūrėjai Ingai pirmasis impulsas irgi buvo motinystė (dabar sūnums 11 ir 13 metų). „Kai berniukai buvo dar maži, niekur negalėjau rasti, kur galėčiau kartu su vaikais eiti sportuoti. Jei kažkas ir siūlė tokią paslaugą, tai nesurinkdavo grupių. Labai norėjosi, kad mamos turėtų kur sportuoti kartu su mažyliais, kad nereikėtų ieškoti auklių, tam, kad mama nueitų į treniruotę. Kai įkūrėme savo studiją, treniruotės buvo orientuotos į mamas, kurios užsiėmusios, negali skirti kelių valandų per dieną sporto klubui, bet gali atbėgti į šalia namų esančią sporto studiją, pasportuoti valandą ir visą likusį laiką praleisti su šeima. Mano vaikai lankė vaikų jogą, dabar karantino metu sportuoja namuose pagal mūsų trenerių vedamų treniruočių vaizdo įrašus. Planuoju surengti mankštą berniukams/paaugliams – juk dauguma turi laikysenos problemų, o tokių užsiėmimų vien berniukams visai nėra“, – dalinasi treniruočių studijos įkūrėja.
​Redaktorė Ginta „Vijoje Pinavijoje“ jau sportavo 483 treniruotes, redaktorė Neila – 441. Suskaičiuoja sistema – patikėkite, sportas tapęs tokia malonia rutina, kad jos nebepastebime ir tikrai nereikia dėti pliuso dienos darbų sąraše (užtat kai į treniruotę nenueiname, kūnas pastebi iškart). 
​Kviečiame prisijungti prie sportuojančiųjų būrio!

Kaip prisiversti sportuoti per karantiną namuose

4/1/2021

 
Per pirmąjį karantiną išmokome daugybę dalykų atlikti nuotoliniu būdu, tad dabar nieko keisto „lankyti“ treniruotes stebint trenerę ekrane.
Studijoje „Vija Pinavija“ treniruočių grafikas įtemptas – galima rinktis iš pamėgtų pilateso, kalanetikos, jogos, aktyvios mankštos treniruočių, vyksta treniruotės mergaitėms.
Picture
Pažvelkite į treniruotes namuose pozityviai – net nepagalvojote, kiek daug buityje rasite sportui tinkamų priemonių. Išradingos trenerės pasiūlys treniruotėse naudotis
šluotų kotais, kelnių diržais, vandens buteliukais, net virtuvinėmis šluostėmis.
​Jeigu matote, kad prisiversti sportuoti namuose yra labai sunku, – tokiu atveju pasinaudokite mūsų patarimais, kurie padės jums prisiversti pagerinti savo fizinę būklę.
  • Pirmiausia įsiveskite režimą, tiksliai žinodamos, kuriuo metu planuojate sportuoti, – iškart galėsite kur kas paprasčiau planuoti savo dieną. Taigi geriausia iškart nuspręsti, ryte ar vakare, taip pat – kelintą valandą Jūsų laukia sportas.
  • Labai svarbu sukurti tinkamą aplinką, kadangi tam tikri dalykai  gali jus vilioti ir taip trukdyti tinkamai susikaupti sportui.
  • Geriausia sportuoti tame kambaryje, kur yra kuo daugiau vietos, kad pašaliniai daiktai jums netrukdytų. Sportuoti su augintiniu smagu, tačiau jis gali jums trukdyti, o visus trukdžius iš kambario reikia pašalinti.
  • Būtinai apsirenkite aprangą. Jeigu sportuosite su džinsais, atrodys, kad tai tik trumpa mankštelė. Sportas namuose turi būti nuoširdus ir intensyvus, tad reikalingas ir tinkamas pasiruošimas.
  • Šalia turėkite vandens, kad netektų kiekvieną kartą, norint atsigerti, eiti iki virtuvės.
  • Žinoma, labai puikiai motyvuoja ir energinga muzika. Siūlome iškart susidaryti grojaraštį, kad netektų sporto metu perjungti jums nepatinkančias dainas.
  • Sportas namuose dažnai neatsiejamas nuo reikalingos įrangos, tad įsigykite viską, ko reikia. Kuomet po ranka bus reikalingas sporto inventorius, – net ir paprasčiausia mankšta gali būti maloni ir smagi.
  • Maitinkitės sveikai, kadangi sportas neturi būti varginantis ir atimti iš Jūsų visą energiją.
Dažniausiai jau po savaitės sportas namuose taps malonia priklausomybe, kuria norėsis mėgautis kasdien. Sakoma, kad gera savijauta kelia didžiausią priklausomybę, tad svarbiausia žengti pirmą žingsnį, o visa kita palaipsniui ateis pats.
« Previous
Powered by Create your own unique website with customizable templates.