Treniruočių studija Vija Pinavija - Šiaurės miestelyje
Treniruočių studija Šiaurės miestelyje
Žygio g. 92, Vilnius
8 685 00 559
info@vijapinavija.lt
  • Naujienos
  • REGISTRACIJA
  • Informacija pradedantiesiems
  • Treniruotės
    • Kalanetika
    • Pilates
    • Treniruotė pagal DNS
    • Funkcinė treniruotė
    • Nirvana Fitness
    • Klasikinė Joga
    • Kalanetika su vaikais
    • Individualios treniruotės
  • Tvarkaraštis
  • Kainoraštis
    • Treniruočių kainos
    • Abonemento papildymas
    • Nuolaidų sistema
    • Dovanų kuponas
  • Treneriai
  • Rubrika - renkamės sportą
  • Kitos paslaugos
    • Individualios treniruotės
    • Salės nuoma
    • Pasiūlymai įmonėms
  • Jūsų atsiliepimai
  • DUK
  • Draugai
  • Kontaktai
  • Fotogalerija

Renkamės sportą!

Šioje rubrikoje rasite įvairiausios informacijos ir patarimų kaip pamilti sportą ir pasirinkti tinkamas treniruotes, kurios atneštų naudą ne tik jūsų kūnui, bet ir sielai. Sportuoti gali kiekviena to norinti moteris net ir mamos auginančios vaikučius ir besilaukiančios moterys.
​
​Daugelis pradėjusių sportuoti nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto, tad reikia tik žengti pirmąjį žingsnį.  

Registruotis treniruotei

Kalanetika ar Pilates - kokią mankštą rinktis?

22/11/2021

 
Visi žinome, kad sportas padeda išlaikyti gerą savijautą, stiprina raumenis, imuninę sistemą. Tačiau dažnai moterys mūsų klausia, kokias treniruotes rinktis treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ kalanetiką ar pilatesą?
Kalanetika ar Pilates - kokia mankštą rinktis?
Tiek pilatesas, tiek kalanetika turi nemažai panašumų ir padeda pasiekti panašių tikslų. Treniruojantis abiem būdais užtikrinamos ramios, lėtos, susikaupimo reikalaujančios treniruotės, stiprinami ir mankštinami gilieji raumenys, kūnas tampa lankstesnis ir grakštesnis. Abi mankštos padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą, sutvirtinti kūną ir pagerinti emocinę būklę, atsipalaiduoti.
Didžiausias skirtumas tarp pilateso ir kanalanetikos mankštos yra kvėpavimas. Atliekant pilateso pratimus, labai svarbu tinkamas kvėpavimas, tam skiriama nemažai
dėmesio. O štai kalanetikos treniruotės metu kvėpuojame laisvai, treniruojamas visas kūnas. Pilateso treniruotės metu didžiausias dėmesys skiriamas nugaros, pilvo raumenims. Pilateso mankštos ramesnės ir dar lėtesnės nei kalanetikos.
Svarbiausia suprasti, kad pilateso ir kalanetikos treniruotės – ne ta vieta, kur auginami raumenys. Čia jie mankštinami ir tvirtinami. Be to, nereikia tikėtis rezultato vos po kelių kartų. Pirmus kartus tikrai skaudės raumenis ir atrodys sunkiau. Tačiau kai kūnas pripras, pratimus atlikti bus lengviau. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame treniruotes lankyti bent du kartus per savaitę.
Tad nedelskite ir pasirūpinkite savo sveikata. Išmokti taisyklingai ir sveikai sportuoti galite apsilankę treniruočių studijos „Vija Pinavija“ grupinėse treniruotėse, kur trenerės jums patars ir padės pasirinkti tinkamas treniruotes.

Mankšta mergaitėms - žaisminga ir labai reikalinga

20/10/2021

 
Didžiulė šiandienos problema – pasyvus vaikų gyvenimo būdas. Ypač tai aktualu tampa rudenį, kai vaikai pradeda lankyti mokyklą, kurioje daug laiko praleidžia sėdėdami, nešioja kuprines, tampa mažiau aktyvūs, lyginant su vasaros atostogomis. Žinoma, prie to prisideda ir išmanieji įrenginiai, į kurių ekranus ilgesnį laiką žiūrėdamas vaikas vargina savo viršutinius stuburo slankstelius bei kaklo raumenis. Vaikams dažnai diagnozuojama netinkama laikysena, pečių, kaklo skausmai, stuburo iškrypimai. Norint išvengti problemų vyresniame amžiuje, svarbu nedelsti ir priemonių imtis iškart.
Picture
Viena iš priemonių netaisyklingai laikysenai koreguoti – mankšta 7–14 m. mergaitėms su kineziterapeute treniruočių studijoje „Vija Pinavija“. Mankštos metu didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių taisyklingai laikysenai, kvėpavimo, širdies ir  kraujagyslių sistemoms stiprinti. Ši mankšta lavina ir visas fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, treniruoja funkcinę jėgą.
Kaip teigia kineziterapeutė Viktorija Brusokaitė: „Labai svarbu vaiką sudominti. Ši mankšta yra žaisminga, paremta žaidimų ir sporto elementais. Naudojamos įvairios priemonės: gumos, kamuoliai, svareliai“.
Mankšta mergaitėms su kineziterapeute vyksta treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ ir nuotoliniu būdu per Zoom programėlę, du kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais, 16 val.

Mamos žurnalo redakcija ir sportas

17/2/2021

 
Kadangi šis žurnalo numeris – apie gimtadienius, siunčiame sveikinimus treniruočių studijai „Vija Pinavija“, kuriai vasario 2 dieną sueina 9 metai. Iki karantino 3 kartus per savaitę lankėme šią  studiją beveik nuo pat jos įsikūrimo, o dabar jungiamės į nuotolines treniruotes.
Picture
Sakoma, kad nėra sportuoti nemėgstančių žmonių, jeigu jie taip sako, vadinasi, nesurado savo sporto. Mes suradome. Tai kalanetika, pilatesas ir rami kūno rengyba, be žliaugiančio prakaito, šuoliukų ir įtampos. Kaip ir dauguma, atradome šį moterišką sportą besilaukdamos. Teko stabdyti pamėgtas kardiotreniruotes, ieškoti, kas tinka nėščiosioms. O kai pabandėme, tai nebenorėjome sustoti.
​„Vijos Pinavijos“ įkūrėjai Ingai pirmasis impulsas irgi buvo motinystė (dabar sūnums 11 ir 13 metų). „Kai berniukai buvo dar maži, niekur negalėjau rasti, kur galėčiau kartu su vaikais eiti sportuoti. Jei kažkas ir siūlė tokią paslaugą, tai nesurinkdavo grupių. Labai norėjosi, kad mamos turėtų kur sportuoti kartu su mažyliais, kad nereikėtų ieškoti auklių, tam, kad mama nueitų į treniruotę. Kai įkūrėme savo studiją, treniruotės buvo orientuotos į mamas, kurios užsiėmusios, negali skirti kelių valandų per dieną sporto klubui, bet gali atbėgti į šalia namų esančią sporto studiją, pasportuoti valandą ir visą likusį laiką praleisti su šeima. Mano vaikai lankė vaikų jogą, dabar karantino metu sportuoja namuose pagal mūsų trenerių vedamų treniruočių vaizdo įrašus. Planuoju surengti mankštą berniukams/paaugliams – juk dauguma turi laikysenos problemų, o tokių užsiėmimų vien berniukams visai nėra“, – dalinasi treniruočių studijos įkūrėja.
​Redaktorė Ginta „Vijoje Pinavijoje“ jau sportavo 483 treniruotes, redaktorė Neila – 441. Suskaičiuoja sistema – patikėkite, sportas tapęs tokia malonia rutina, kad jos nebepastebime ir tikrai nereikia dėti pliuso dienos darbų sąraše (užtat kai į treniruotę nenueiname, kūnas pastebi iškart). 
​Kviečiame prisijungti prie sportuojančiųjų būrio!

Kaip prisiversti sportuoti per karantiną namuose

4/1/2021

 
Per pirmąjį karantiną išmokome daugybę dalykų atlikti nuotoliniu būdu, tad dabar nieko keisto „lankyti“ treniruotes stebint trenerę ekrane.
Studijoje „Vija Pinavija“ treniruočių grafikas įtemptas – galima rinktis iš pamėgtų pilateso, kalanetikos, jogos, aktyvios mankštos treniruočių, vyksta treniruotės mergaitėms.
Picture
Pažvelkite į treniruotes namuose pozityviai – net nepagalvojote, kiek daug buityje rasite sportui tinkamų priemonių. Išradingos trenerės pasiūlys treniruotėse naudotis
šluotų kotais, kelnių diržais, vandens buteliukais, net virtuvinėmis šluostėmis.
​Jeigu matote, kad prisiversti sportuoti namuose yra labai sunku, – tokiu atveju pasinaudokite mūsų patarimais, kurie padės jums prisiversti pagerinti savo fizinę būklę.
  • Pirmiausia įsiveskite režimą, tiksliai žinodamos, kuriuo metu planuojate sportuoti, – iškart galėsite kur kas paprasčiau planuoti savo dieną. Taigi geriausia iškart nuspręsti, ryte ar vakare, taip pat – kelintą valandą Jūsų laukia sportas.
  • Labai svarbu sukurti tinkamą aplinką, kadangi tam tikri dalykai  gali jus vilioti ir taip trukdyti tinkamai susikaupti sportui.
  • Geriausia sportuoti tame kambaryje, kur yra kuo daugiau vietos, kad pašaliniai daiktai jums netrukdytų. Sportuoti su augintiniu smagu, tačiau jis gali jums trukdyti, o visus trukdžius iš kambario reikia pašalinti.
  • Būtinai apsirenkite aprangą. Jeigu sportuosite su džinsais, atrodys, kad tai tik trumpa mankštelė. Sportas namuose turi būti nuoširdus ir intensyvus, tad reikalingas ir tinkamas pasiruošimas.
  • Šalia turėkite vandens, kad netektų kiekvieną kartą, norint atsigerti, eiti iki virtuvės.
  • Žinoma, labai puikiai motyvuoja ir energinga muzika. Siūlome iškart susidaryti grojaraštį, kad netektų sporto metu perjungti jums nepatinkančias dainas.
  • Sportas namuose dažnai neatsiejamas nuo reikalingos įrangos, tad įsigykite viską, ko reikia. Kuomet po ranka bus reikalingas sporto inventorius, – net ir paprasčiausia mankšta gali būti maloni ir smagi.
  • Maitinkitės sveikai, kadangi sportas neturi būti varginantis ir atimti iš Jūsų visą energiją.
Dažniausiai jau po savaitės sportas namuose taps malonia priklausomybe, kuria norėsis mėgautis kasdien. Sakoma, kad gera savijauta kelia didžiausią priklausomybę, tad svarbiausia žengti pirmą žingsnį, o visa kita palaipsniui ateis pats.

Žvalus labas rytas su mankšta

21/8/2020

 
Darniai, anksti pradėtas rytas su mankšta – reikšmingiausia dienos dalis. Savijauta, atsikėlus anksti, visą dieną būna žvali ir džiugi, lengviau nurimti, lengviau dirbti ir darniai išgyventi dienos metu sutinkamas įvairias situacijas. Ankstyvą rytą jaučiama tam tikra nepaprastai, tobulai tinkama ore tvyranti atmosfera užsiimti sportu. Tad pabandykite ir jūs pradėti savo rytą su mankšta!
Zvalus-labas-rytas-su-manksta
Treniruočių studija „Vija Pinavija“ kviečia rytus pradėti su lėtesnio intensyvumo mankštomis: kalanetika, pilatesu, joga. Pasportavusios iš ryto pasisemsite energijos visai dienai, susireguliuosite apetitą, visą dieną valgysite mažiau, nes į organizmą išskiria laimės hormonai endorfinai. Tai ypač apsaugo nuo emocinio persivalgymo. Kartu tai padeda koreguoti porcijų dydį ir verčia žiūrėti, ką dedamės į burną. Dar vienas puikus rytinės mankštos privalumas – reguliari mankšta iš ryto. Ji užtikrina, kad grįšite prie buvusio kūno svorio. Be to, rytą dažniausiai būname geresnės nuotaikos ir labiau motyvuotos, kas dar labiau padeda užtikrinti, kad sveikai maitinsimės, sportuosime ir sieksime užsibrėžto tikslo.
Visus šiuos rytinės mankštos privalumus patvirtina ir rytinę mankštą lankančios studijos moterys. Treniruotės jau daugeliui tapo ryto ritualu, kuris bent valandėlę sulaiko nuo beprotiško skubėjimo. Mankšta bent šią akimirką suteikia progą pabūti čia ir dabar. O puikiai nusiteikusių sportuojančių moterų draugijoje galime giliai įkvėpti, pratemti dar užsimiegojusius raumenis, pajusti, suprasti ryto nuotaiką ar tiesiog pasisveikinti su pasauliu ir džiaugtis galimybe pabusti, gyventi ir kvėpuoti.
Argi daug mums reikia? Kiekviena tiesiog privalome pasakyti sau: mano sveikata nepasirūpins niekas kitas, o tik aš pati. Todėl viena kitą paragindamos, padrąsindamos, tvirtai ženkime sveikesnio gyvenimo link, kad sveikų ir laimingų moterų ratas nepaliaujamai didėtų. Juk kiekviena galime išmokti kontroliuoti ir savo svei katos būklę, ir savo gyvenimą. Laimingiausios moterys yra tos, kurios prisiima atsakomybę už savo dvasinę ir fizinę gerovę ir turi vidinės stiprybės susikurti harmoningą bei laimingą gyvenimą.

Kaip sugrįžti į buvusį sportavimo ritmą

20/7/2020

 
Gyvenime pasitaiko įvairiausių priežasčių, dėl kurių kurį laiką nebegalime užsiimti aktyvia fizine veikla. Turbūt kiekviena žinote, ką reškia staiga nustoti sportuoti, kai nutinka kas nors netikėto. Keletą dienų neatliekame pratimų ir pasijuntame tarsi išmuštos iš vėžių. Taigi tuomet kyla klausimas – kaip grįžti į buvusį sportavimo ritmą? Jeigu jaučiate, kad vėl pradėti aktyviai sportuoti trūksta motyvacijos, štai keletas patarimų, kaip efektyviai susigrąžinti įprotį nuolat sportuoti bei palaikyti sveiką gyvenimo būdą.
Picture
Pradėkite nuo vienos treniruotės per savaitę
Jeigu jaučiate, kad jums sunku vėl pradėti mankštintis, kartais pravartu prie fizinės veiklos grįžti pamažu. Rinkitės neintensyvias treniruotes, labiausiai tiks pilatesas. Atlikdamos pilateso mankštą treniruočių studijoje „Vija Pinavija“, savo kūną dėliosite tarsi lego konstruktorių: kai kur patempsite, atpalaiduosite, kitur įtempsite. Net nepajusite, kaip jūsų savijauta ims gerėti, norėsite sportavimą
tęsti ir taip grįžti prie turėtų sveikų įpročių.
Prisiminkite, kokia gera savijauta būna po treniruotės
Kartais mes per daug dėmesio skiriame pastangoms, kurias įdedame mankštindamiesi, o ne į jų suteikiamą naudą bei rezultatą. Vienas pagrindinių treniruočių aspektų yra tai, jog net jei treniruotė nėra lengva, po jos vis tiek jausitės daug geriau. Tad jeigu jums reikia motyvacijos vėl pradėti sportuoti, tiesiog prisiminkite, kokia gera savijauta būna po treniruotės.
Pažymėkite laiką, skirtą mankštinimuisi, savo darbo kalendoriuje
Įsitikinkite, jog laikas kurį skirsite mankštinimuisi, nebus užimtas kitomis veiklomis. Jeigu žinote, kad vakarais turite labai daug darbo, sportuokite rytais. Jeigu rytai per daug užimti, skirkite laiko sportui vakarais. Na, o jeigu žinote, kad jūsų laukia itin užimta diena, tiesiog atlikite greitą penkiolikos minučių mankštą. Juk net ir trumpa mankšta yra geriau už visišką jos nebuvimą.
Sportuokite dėl savęs, ne dėl kitų
Nesportuokite dėl niekieno kito, tik dėl savęs. Svarbiausia, jog dėl geros savijautos ir pasitikėjimo savimi bei savo jėgomis turėtumėte stengtis būti sveikos ir stiprios. Nepamirškite, kad visa tai darote dėl savęs, o ne dėl kitų. Kaskart mankštindamosi žinokite, kad padarėte šį tą gero sau ir savo savijautai.
Nepamirškite, kad įpročiai atsiranda tą pačią veiklą atliekant kiekvieną dieną. Tad kuo nuosekliau atliksite pratimus, tuo lengviau bus suformuoti mankštinimąsi kaip įprotį.

„Ant bangos“ - populiariausios vasaros mankštos

16/6/2020

 
Pradėjus pūsti gaiviems vasaros vėjams, lengva pasiduoti pagundai praleisti mankštas ir kuriam laikui prarasti motyvaciją sportuoti. O kad rudenį netektų gailėtis ir graužti savęs dėl atitinkamų tingumo rezultatų, rekomenduojame šią vasarą rinktis moterų labiausiai pamėgtas treniruotes – kalanetiką, pilatesą, aktyvią kūno mankštą, vykstančias treniruočių studijoje „Vija Pinavija“.
Picture
Kalanetika – šioje mankštoje pasijausite lyg šokėjos, nes joje rasite jėgos, jogos, baleto pratimų. Tai mažo intensyvumo, lėto tempo mankšta, kurios metu stiprinami raumenys, ugdomas lankstumas, taisyklinga laikysena. Pratimai stangrina kūną, nedidindami jo masės, „nepumpuodami“ raumenų, – tiesiog išryškinamos unikalios kūno linijos. Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas. Juk mums, moterims, labai svarbu ir aktualu, kad kūnas patirtų gerą impulsą atsinaujinti.
Pilatesas – atlikdamos pilateso mankštą, savo kūną dėliosite tarsi lego konstruktorių: kai kur patempsite, atpalaiduosite, kitur įtempsite. Neretai, pradėjus mankštintis, atrodo, kad stovėsena nepatogi, tačiau toks pojūtis atsiranda todėl, kad įsitempia tie raumenys, kurie ankščiau ilsėjosi. Ir jau po kelių užsiėmimų „pažadinti“ raumenys priverčiami dirbti, pajausite, kaip išsitiesiate, sumažėja nugaros skausmai bei pagerėja bendra organizmo būklė ir savijauta. 
Aktyvi kūno mankšta – šios mankštos nauda yra daug platesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes tai žemo intensyvumo, lėto tempo mankšta. Mankštos metu lavinamas ne tik kūno tvirtumas, ištvermė ar lankstumas, bet atliekami taisyklingi ir reguliarūs pratimai, kurie stiprina ne tik raumenis, pagerina kvėpavimo ir širdies sistemos veiklą, sąnarių būklę, bet ir didina stuburo lankstumą. Tai ne tik puikus būdas atsikratyti per dieną sukauptos įtampos, bet ir įkvėpsite naujos energijos gūsį!
Norite išbandyti šias tris treniruotes? Pasinaudokite specialiu treniruočių studijos „Vija Pinavija“ pasiūlymu – „Trys treniruotės – tik 20 Eur“! 

Tegul jūsų vasara būna aktyvi ir smagi! 

Sportuok namuose su LIVE treniruočių abonementu

26/4/2020

 
​Sporto nauda neabejoja niekas – treniruotės sustiprina kūną, padailina kūno linijas ir puikiai pakelia nuotaiką. taip jau nutiko, kad su atskubančiu pavasariu, kaip ir daugelio pasaulio šalių, mūsų neaplenkė koronavirusas, dėl to Lietuvoje laikinai užsivėrė visų treniruočių studijų durys.
​Bet yra džiugi žinia! Atsivėrė naujos galimybės! Nuo šiol karantino metu su mumis sportuoti galite ir nuotoliniu būdu neišeidami iš namų. Jūsų pamiltos treniruotės: kalanetika, pilatesas, aktyvi kūno mankšta ir joga, transliuojamos LIVE formatu, uždaroje treniruočių studijos „Vija Pinavija“ feisbuko grupėje: https://www.facebook. com/groups/vijapinavija/. Prie šios sporto mylėtojų grupės galima prisijungti įsigijus LIVE treniruočių abonementą, kuris galioja vieną mėnesį. 
Picture
Šios grupės privalumai:
  • Kiekvieną naują savaitę pasiūlome po 4–5 naujas treniruotes.
  • Sportuosite tik su profesionaliais treneriais.
  • Treniruotės vyksta LIVE formatu (gyvai, tik nuotoliniu saugiu būdu).
  • Treniruočių LIVE įrašai išsaugomi grupėje, tad sportuoti galima, prisijungus bet kada.
​Sportuoti nuotoliniu būdu mus paskatino studijos klientės, kurios, vos praėjus savaitei po karantino paskelbimo, rašė laiškus ir prašė vesti treniruotes nuotoliniu būdu. Juk mankšta ypač svarbi šiuo laikotarpiu – ne tik dėl kūno formų palaikymo, bet ir dėl geros nuotaikos ir savijautos, ypač kai didžiąją dienos dalį praleidžiame namuose.
​Visos turime suprasti, jog karantinas – nereiškia nejudėti, tingėti ir tik žiūrėti televizorių arba sėdėti prie kompiuterio. Svarbiausias šių LIVE nuotolinių treniruočių tikslas – kad šiuo visam pasauliui įtemptu laiku pakiltų nuotaika, išnyktų nepasitikėjimas savimi, atsirastų įkvėpimas naujiems dalykams namuose.  
« Previous
Forward »
Powered by Create your own unique website with customizable templates.