Kadangi šis žurnalo numeris – apie gimtadienius, siunčiame sveikinimus treniruočių studijai „Vija Pinavija“, kuriai vasario 2 dieną sueina 9 metai. Iki karantino 3 kartus per savaitę lankėme šią studiją beveik nuo pat jos įsikūrimo, o dabar jungiamės į nuotolines treniruotes.
Sakoma, kad nėra sportuoti nemėgstančių žmonių, jeigu jie taip sako, vadinasi, nesurado savo sporto. Mes suradome. Tai kalanetika, pilatesas ir rami kūno rengyba, be žliaugiančio prakaito, šuoliukų ir įtampos. Kaip ir dauguma, atradome šį moterišką sportą besilaukdamos. Teko stabdyti pamėgtas kardiotreniruotes, ieškoti, kas tinka nėščiosioms. O kai pabandėme, tai nebenorėjome sustoti.
„Vijos Pinavijos“ įkūrėjai Ingai pirmasis impulsas irgi buvo motinystė (dabar sūnums 11 ir 13 metų). „Kai berniukai buvo dar maži, niekur negalėjau rasti, kur galėčiau kartu su vaikais eiti sportuoti. Jei kažkas ir siūlė tokią paslaugą, tai nesurinkdavo grupių. Labai norėjosi, kad mamos turėtų kur sportuoti kartu su mažyliais, kad nereikėtų ieškoti auklių, tam, kad mama nueitų į treniruotę. Kai įkūrėme savo studiją, treniruotės buvo orientuotos į mamas, kurios užsiėmusios, negali skirti kelių valandų per dieną sporto klubui, bet gali atbėgti į šalia namų esančią sporto studiją, pasportuoti valandą ir visą likusį laiką praleisti su šeima. Mano vaikai lankė vaikų jogą, dabar karantino metu sportuoja namuose pagal mūsų trenerių vedamų treniruočių vaizdo įrašus. Planuoju surengti mankštą berniukams/paaugliams – juk dauguma turi laikysenos problemų, o tokių užsiėmimų vien berniukams visai nėra“, – dalinasi treniruočių studijos įkūrėja.
Redaktorė Ginta „Vijoje Pinavijoje“ jau sportavo 483 treniruotes, redaktorė Neila – 441. Suskaičiuoja sistema – patikėkite, sportas tapęs tokia malonia rutina, kad jos nebepastebime ir tikrai nereikia dėti pliuso dienos darbų sąraše (užtat kai į treniruotę nenueiname, kūnas pastebi iškart).
Kviečiame prisijungti prie sportuojančiųjų būrio!
Leave a Reply.